موهای تان را با سشوار و بابلیس آرایش کنید

موهای تان را با سشوار و بابلیس آرایش کنید

زمانی که شما را به یک مهمانی دعوت می کنند موهای تان را چگونه آرایش می کنید؟ آیا برای آرایش موهای تان به آرایشگاه می روید و هزینه ی زیادی را  صرف آن می کنید؟ به شما پیشنهاد می کنیم که برای آرایش موهای تان از بابلیس یا سشوار استفاده و موهای تان را فر و یا صاف کنید.

در کل بگوییم که اگر با این دو وسیله داغ همیشه سر و کار دارید باید به نکاتی که در این مطلب می گوییم توجه کنید. این روزها برای فر کردن موها از بیگوری های الکترونیک استفاده می کنند و استفاده از این وسیله بسیار رایج است. جدیدترین بیگودی های الکترونیک بابلیس ها هستند که با داشتن میلهخ پلاستیکی بلند و قابل انعطاف می توانید موهای تان را به دور آن بپیچید.

ادامه مطلب در این سایت

برس مناسب برای سشوار

اگر موقع سشوار کشیدن از یک برس برای خشک کردن و حالت دادن به موهای تان استفاده کنید باعث می شود که وقت کمتری را برای این کار بگذارید و موهای تان در نهایت زیباتر و خوش فرم تر می شود.

سشوارسشوار

چنانچه علاقه ای به برس برای خشک کردن موهای تان در موقع سشوار کشیدن ندارید می توانید با کمک دست های تان موهای خود را جابه جا کنید و با سشوار آن ها را خشک کنید. برای استفاده از یک برس خوب می توانید از برسی استفاده کنید که گرد و بزرگ است. اگر از این برس استفاده کنید می توانید موهای خود را خوش حالت کنید و به آن حجم دهید.

برس هایی که جنس شان فلزی است مناسب ترین برس برای سشوار کشیدن است و می تواند به موهای تان بهترین شکل را دهد. شما می توانید برای سشوار کشیدن موهای چتری و مرتب کردن موهای تان از برس هایی که قطر کمتری دارند استفاده کنید. در انتها می توانید برای مرتب کردن موهای بلند بعد از سشوار کشیدن از برس های پارویی استفاده کنید. اندازه های برس ها برای سشوار 3بخش هستند بزرگ، متوسط و کوتاه که این برس ها در بازار وجود دارند.

سشوار و حرارت متمرکز

در آرایشگاه ها از سشوارهای قوی استفاده می کنند ولی شما می توانید در منزل تان از سشوارهایی استفاده کنید که قدرت شان کم تر است. سعی کنید سشوارهایی را انتخاب و خریداری کنید که درجه سرعت آن بالا و پایین برود تا شما بتوانید به راحتی سرعت آن را تنظیم کنید. سشوارهایی که خوب هستند می توانند باد سرد را تولید کنند.

اگر می خواهید موهای تان را براق کنید به شما پیشنهاد می کنیم که از باد داغ سشوار استفاده کنید. اگر درجه حرارت سشوارتان را بر روی باد سرد تنظیم کنید می توانید محصولاتی مانند ژل، روغن و سایر فرآورده هایی که بر روی موهای تان زده اید را بر روی آن ثابت کنید و از الکتریسیته شدن موهای تان جلوگیری کنید.

/ 0 نظر / 24 بازدید